Logitech EX 110

Dobrze zaprojektowany i wykonany zestaw za rozsądną cenę z polskim oprogramowaniem.

Dobrze zaprojektowany i wykonany zestaw za rozsądną cenę z polskim oprogramowaniem.

Nie wszystkie tańsze konstrukcje muszą okazywać się wyraźnie gorsze od swoich droższych odpowiedników. Logitech EX110 to typowy przykład (niestety rzadko spotykany), że można coś zrobić taniej i jednocześnie dobrze.

Logitech EX 110

W skład zestawu wchodzi uniwersalna mysz optyczna wyposażona w trzy przyciski oraz multimedialna klawiatura z obsługą odtwarzacza multimedialnego i dodatkowymi przyciskami usprawniającymi pracę. Dwa duże, wygodne przyciski umieszczone z boku klawiatury pozwalają na wykonanie operacji "wstecz" i zamknięcie używanej aplikacji. Dodatkowo w rogu klawiatury znajdują się 3 przyciski umożliwiające uruchomienie kalkulatora, przeglądarki internetowej i klienta poczty. Do dyspozycji mamy również wiele klawiszy funkcyjnych, które znacznie ułatwią pracę z aplikacjami biurowymi. Klawiatura zasilana jest dwoma bateriami typu AAA, natomiast mysz - AA.

Logitech EX 110

Praca z zestawem to czysta przyjemność i nie nastręcza żadnych problemów. Mysz pracuje jak powinna, klawiatura klawisze ma rozmieszczone tak, aby dostęp do nich był jak najbardziej intuicyjny.

Oprogramowanie

Całość zarządzana jest za pomocą dołączanego oprogramowania SetPoint 2 w polskiej wersji językowej. Za jego pomocą możemy ustawiać szybkość działania myszy, konfigurować dodatkowe klawisze klawiatury. Ważną opcją jest powiadamianie użytkownika o stanie naładowania baterii i pojawieniu się nowszych wersji sterowników.

Informacje Logitech,http://www.logitech-sklep.pl

Cena 169 zł