Logitech Extreme 3D Pro

Firma Logitech jest znana z dobrej jakości swoich produktów. Kierownica Momo Force i pierwszy bezprzewodowy dżojstik Logitech Cordless Freedom 2.4 Extreme 3D Pro to najnowsze jej produkty

Firma Logitech jest znana z dobrej jakości swoich produktów. Kierownica Momo Force i pierwszy bezprzewodowy dżojstik Logitech Cordless Freedom 2.4 Extreme 3D Pro to najnowsze jej produkty.

Logitech Extreme 3D Pro

Logitech Extreme 3D Pro

Tak naprawdę prezentowany dżojstik jest przewodowym odpowiednikiem Logitech Cordless Freedom 2.4, który po swoim starszym bracie odziedziczył wszystkie najlepsze cechy z wyjątkiem bezprzewodowej pracy. Wyposażono go w 12 programowalnych przycisków, ośmiokierunkowy przełącznik widoku, przepustnicę oraz obrotową rączkę.

Logitech Extreme 3D Pro

Do dżojstika jest dołączone funkcjonalne oprogramowanie Logitech Gaming Software, które umożliwia przypisanie funkcji poszczególnym klawiszom i tworzenie profili do gier.

}Dżojstik, jak przystało na dobry produkt, idealnie leży w dłoni, a ruchy ręki odwzorowuje szybko i precyzyjnie. Ze względu na rozmieszczenie przycisków najlepiej operuje się nim za pomocą dwóch rąk. Prawą trzymamy na wolancie, natomiast lewą opieramy na podstawie dżojstika, gdzie mamy wygodny dostęp do przepustnicy i dodatkowych 6 przycisków. Dżojstik uzyskał maksymalną ocenę pod względem wydajności, czyli wrażeń ze sterowania nim. Dodatkowym atutem jest stabilna, szeroka podstawa, która zapobiega poruszaniu się całego dżojstika podczas gwałtownych manewrów.

To niewątpliwie jeden z najlepszych dżojstików z ogonem, bez wbudowanego sprężenia zwrotnego. Opisywany model właściwie nie ma większych wad.