Logitech G PRO Gaming Headset - nowy zestaw słuchawkowy dla graczy

Firma Logitech zaprezentowała słuchawki G PRO X, obsługujące technologię Blue VO!CE!. Jest to pierwszy zestaw słuchawkowy dla graczy, który powstał po przejęciu przez Logitech legendarnego producenta mikrofonów Blue Microphones.

Słuchawki Logitech G PRO Gaming Headset oraz zestaw słuchawkowy do gier Logitech G PRO zostały zaprojektowane we współpracy z najlepszymi esportowcami. Model PRO X to debiut oprogramowania Blue VO!CE, opracowanego we współpracy z wiodącymi w branży mikrofonami - Blue Microphones. Blue VO!CE umożliwia korzystanie z zaawansowanego oprogramowania do gier Logitech G HUB i jest zestawem efektów mikrofonu, które umożliwiają czystą, profesjonalną komunikację głosową. W rezultacie możesz dostroić swój głos w oparciu o swoje indywidualne preferencje, tak aby koledzy z zespołu mogli Cię lepiej słyszeć, lub abyś mógł brzmieć jak profesjonalny streamer. Technologia Blue VO!CE! jest wykorzystywana przez profesjonalnych e-sportowców, którzy udostępniają swoje profile ustawień słuchawek i mikrofonu w grach.

"Byłem zdumiony różnicą dźwięków i tym, że Blue VO! CE sprawił, że mikrofon zestawu słuchawkowego brzmiał tak, jak brzmiał", powiedział Hamlinz, TSM Fortnite. "Zestaw słuchawkowy dla graczy brzmiał jak mikrofon radiowy. To jest wspaniałe!".

Zobacz również:

  • Najlepsze okazje na sprzęt dla graczy. Sprawdź najnowsze promocje [9.09.2021]
Logitech G PRO Gaming Headset - nowy zestaw słuchawkowy dla graczy

Po wyjęciu z pudełka gracze mogą korzystać ze zintegrowanej funkcji nagrywania i odtwarzania - Blue VO! CE, aby szybko wybrać profil wstępnie ustawionego filtru i sprawdzić, który z nich brzmi odpowiednio do unikalnego tonu i głośności ich głosu. Dla graczy zainteresowanych innym poziomem dostosowywania tryb zaawansowany Blue VO!CE oferuje pełen zestaw efektów pro-grade, w tym kompresor, de-esser i de-popper.

Aby pomóc profesjonalistom w ich rygorystycznym harmonogramie treningów i podróży, nowe zestawy słuchawkowe do gier zostały opracowane od podstaw, tak aby były wygodne i mogły być noszone przez wiele godzin, przy jednoczesnym zachowaniu ich odpowiedniej wytrzymałości. Ta lekka konstrukcja jest wykonana z aluminium i stali - posiada wkładki douszne z miękkiej pianki, która zapamiętuję budowę ucha oraz pałąk na głowę owinięty skórą premium. W zestawie z PRO X znajduje się dodatkowy zestaw nauszników pokrytych welurem.

Logitech G PRO Gaming Headset - nowy zestaw słuchawkowy dla graczy

Projektowanie produktów z profesjonalnymi zawodnikami esportowymi sprawia, że nasz sprzęt ma wszystko, czego potrzebujesz, aby pomóc Ci osiągnąć najlepsze wyniki w grze

powiedział Ujesh Desai wiceprezes i dyrektor generalny Logitech Gaming.
W przypadku naszych nowych zestawów słuchawkowych do gier z serii PRO, współpracowaliśmy z graczami z całego świata, którzy razem z nami zaprojektowali zestaw słuchawkowy do gier, który pozwoli Ci słyszeć i brzmieć jak profesjonalista.

Kompatybilne z komputerami PC i urządzeniami mobilnymi, zestawy słuchawkowe PRO X i PRO wyposażone są w sterownik audio Pro-G 50mm firmy Logitech G. Wykonane z hybrydowego materiału siatkowego zapewniającego wysokiej jakości dźwięk, zapewniają głęboki bas i okrągły profil dźwiękowy. PRO X oferuje dodatkowo system DTS: X® 2.0 surround sound - technologię, która symuluje środowisko 3D w oryginalnej scenie miksowania dźwięku.

Logitech G PRO X - cena i dostępność

Zestaw słuchawkowy do gier Logitech G PRO X Gaming Headset i zestaw słuchawkowy Logitech G PRO Gaming Headset będą dostępne na LogitechG.com i u światowych sprzedawców detalicznych w lipcu 2019 r. w spodziewanych cenach detalicznych wynoszących odpowiednio 499,00 zł i 399,00 zł.