Logitech MX 518

Szybka, precyzyjna, niekonwencjonalna i sprawiająca radość największym maniakom gier.

Szybka, precyzyjna, niekonwencjonalna i sprawiająca radość największym maniakom gier.

Logitech MX 518

Z pewnością tak określili swój cel konstruktorzy najnowszej myszy Logitecha i trzeba przyznać, że zrealizowali zadanie znakomicie.

Odpowiedzi tego producenta na najnowszą mysz Razer Diamondback należało spodziewać się szybko, a "cios", jaki zadano rywalom okazał się precyzyjny. Nie należy jednak przesądzać sprawy, konkurencja też nie śpi, wręcz przeciwnie - wypuszcza coraz bardziej dopracowane konstrukcje. Logitech MX 518 kształtem do złudzenie przypomina niezwykle popularny w niektórych kręgach model MX 510. Trzeba jednak przyznać, że jest bardziej charakterystyczny i szybciej wpada w oko. Oczywiście to, co najważniejsze, kryje się w środku, a tutaj zmiany są dosyć istotne. Po pierwsze, rozdzielczość wzrosła do 1600 CPI (podobnie jak w Razer Diamondback), poszerzyła się również szyna danych - z 12 do 16 bitów, co niewątpliwie znacznie zwiększa precyzję działania.

Nowości

Logitech MX 518

Werdykt PCWK

Dla wielu graczy istotną zmianą jest nowa funkcja pozwalająca na zmianę czułości pracy - trzy poziomy, bez konieczności instalacji dołączanych sterowników. Służą do tego dwa przyciski na końcach rolki, które w wielu grach w starszym modelu MX 510 były bezużyteczne. Przeobraziły się również sterownik i oprogramowanie, które uzyskało dodatkową opcję, pozwalającą na przypisanie pięciu zdefiniowanych trybów czułości pracy do poszczególnych gier. Rzecz przydatna szczególnie dla osób preferujących odmienne ustawienia myszy do różnych gier.

Informacje Logitech

http://www.logitech-sklep.pl

Cena 286 zł