Logitech Speaker Lapdesk N700 - "wszystkomająca" podkładka pod laptopa

Logitech prezentuje podstawkę do komputerów przenośnych wyposażoną w zintegrowane głośniki stereo, system wentylujący oraz mechanizm stabilizacji notebooka. Speaker Lapdesk N700 chroni też użytkownika trzymającego komputer na kolanach przed namiarem ciepła emitowanym przez sprzęt.

Logitech Speaker Lapdesk N700

Logitech Speaker Lapdesk N700

Logitech Speaker Lapdesk N700

Logitech Speaker Lapdesk N700

Speaker Lapdesk N700 może być zasilana z portu USB notebooka. Do korzystania z podstawki nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania - wystarczy połączyć ją z notebookiem pojedynczym kablem USB. Urządzenie jest kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows i Mac OS X.

Wymiary podstawki wynoszą 525 x 287 x 40-80 mm, a waga - 1,8 kg. Urządzenie można stosować z notebookami o ekranach mierzących do 16 cali przekątnej.

Jak zapewnia producent, system wentylacji, dbający o należyty obieg powietrza chłodzącego obudowę komputera, jest cichy i wydajny. Poziom generowanego przez wiatrak hałasu sięga maks. 32 decybeli, a wydajność systemu to 10 metrów sześciennych na minutę.

Mechanizm wentylacyjny wyposażony jest też w funkcję automatycznej kontroli szybkości obrotów wiatraka.

Głośniki (o 2-calowych magnesach neodymowych) umieszczone są po bokach podstawki - po jednym na każdy. Łączna moc głośników wynosi 4 W.

Urządzenie trafi do sprzedaży w marcu br. w cenie 279 zł. Producent wcześniej zaprezentuje je na targach Consumer Electronics Show 2010 w Las Vegas.

Więcej informacji: Logitech


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących