Logitech V450 Nano - mysz z nanoodbiornikiem

Model V450 Nano to najnowsza bezprzewodowa mysz Logitecha - przedstawiciele firmy mówią, iż została ona zaprojektowana głównie z myślą o użytkownikach notebooków PC oraz MacBooków. Urządzenie korzysta z cechującego się niewielkimi wymiarami odbiornika o nazwie Plug-and-Forget Nano-receiver.

Logitech V450 Nano przeznaczona jest przede wszystkim dla osób korzystających z komputerów przenośnych. Urządzenie komunikuje się z nimi drogą bezprzewodową (2,4 GHz) za pośrednictwem niewielkiego odbiornika o nazwie Plug-and-Forget Nano-receiver (możemy go w razie potrzeby schować w myszce wykorzystując do tego celu specjalne gniazdo). Jest ona na tyle mały, że podczas przenoszenia komputera nie musimy go wyciągać, gdyż wystaje niewiele poza port USB.

Logitech V450 Nano

Logitech V450 Nano

"Gryzoń" został zbudowany w oparciu o laserowy sensor (niestety producent nie precyzuje jego rozdzielczości) i dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Warto też wspomnieć o zasilaniu zapewnianym przez dwie baterie typu AA, które - wedle deklaracji producenta - powinny pozwolić na rok pracy.

Myszka trafi na rynek europejski w lipcu. Jej cena została ustalona na poziomie 50 USD, natomiast gwarancja wynosi 5 lat.

Więcej informacji: Logitech