Logitech Wave Keyboard

Testujemy klawiaturę Logitech Wave Keyboard

Testujemy klawiaturę Logitech Wave Keyboard

Logitech Wave Keyboard

Komunikacja Bluetooth

Ładowarka do baterii tak

Dodatkowe klawisze (liczba) 18

Nożycowy mechanizm klawiszy tak

Logitech Wave Keyboard

Bezprzewodowe klawiatury zyskały uznanie dużej liczby użytkowników domowych, wiele osób woli jednak modele przewodowe. Logitech Wave Keyboard to klawiatura inna niż wszystkie, bo o specyficznym kształcie, pozwalającym na bardziej ergonomiczne ułożenie dłoni. Identyczna wchodziła w skład zestawu Cordless Desktop Wave, Logitech Wave Keyboard to wersja przewodowa. Oba produkty mają opatentowany kształt Logitech Comfort Wave Design, zwiększający wygodę korzystania z klawiatury.

Ergonomia

Logitech Wave Keyboard

Werdykt PCWK

Odmiennie niż w standardowych modelach klawisze Wave Keyboard mają zróżnicowaną wysokość (nawet do 4 mm), ponieważ palce mają różną długość. Klawisze są dodatkowo specjalnie wyprofilowane w celu zapewnienia naturalnej pozycji dłoni. Taka konstrukcja pozwala rękom spoczywać i pracować w bardziej naturalnych pozycjach, dlatego ręce mniej się męczą. Ostatnim elementem jest specjalnie wyprofilowana, miękka podpórka zapewniająca optymalne położenie dłoni (zmniejszenie nacisku na nadgarstek) i komfortową pracę. Co istotne podkładka jest na stałe przymocowana do klawiatury, odpada więc problem wyłamywania się zaczepów czy też zbierania się brudu na łączeniu klawiatury z podpórką.

Logitech Wave Keyboard wyposażono w liczne dodatkowe przyciski i możliwość sterowania odtwarzaczem multimedialnym. Całość wykonana jest znakomicie, klawiatura dobrze trzyma się na blacie, zaczepy są trwałe i odporne na zabrudzenia.

Informacje Logitech, tel. 022 8541151,http://www.logitech.pl Cena 189 zł