Logitech ma głos

Do bogatej oferty rynkowej komputerowych zestawów głośnikowych dołączyła firma Logitech z trzema zestawami.

Do bogatej oferty rynkowej komputerowych zestawów głośnikowych dołączyła firma Logitech z trzema zestawami.

Pierwszy z nich, SoundMan SR-30, składa się z czterech głośników satelitarnych 30 W, dużej mocy, aktywnej kolumny basowej (tzw. subwoofera) oraz podręcznego urządzenia sterującego, połączonego przewodem z zestawem (tzw. pilot na uwięzi) - SoundTouch, umożliwiającego regulację głośności i barwy dźwięku, podłączenie słuchawek oraz włączenie i wyłączenie zestawu. Głośniki dostarczane są wraz z oprogramowaniem multimedialnym - Soundmobile.com służącym do odtwarzania plików MP3, łączenia muzyki z obrazami i tworzenia dźwiękowych efektów przestrzennych. Na dołączonej płycie CD znajduje się też spora porcja muzyki cyfrowej.

Drugi zestaw, SoundMan S-20, składa się z trzech stereofonicznych głośników i kolumny basowej. Podobnie jak poprzednik jest wyposażony w "kablowego" pilota SoundTouch sterującego zestawem oraz w oprogramowanie Soundmobile.com.

Logitech ma głos
Trzeci zestaw jest najprostszym z nowych urządzeń w ofercie Logitech. SoundMan S-4 to dwie niewielkie kolumny wyposażone w regulator głośności, wskaźnik LED oraz złącze słuchawkowe. Może współpracować z przenośnymi odtwarzaczami CD i MP3. Dostarczany jest wraz z oprogramowaniem Soundmobile.com. Nowe głośniki mają pozytywną opinię takich dostawców oprogramowania do cyfrowej muzyki, jak: EMusic, Kool Karaoke, MAGIX, MusicMatch, QSound i SoungJam.

Wszystkie głośniki, jak przystało na produkty Logitech, są wykonane z wysokiej jakości materiałów, z dużą dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz ergonomię. Są ekranowane magnetycznie i w Polsce objęte 24-miesięczną gwarancją.

Zestawy głośnikowe

Logitech SR-30/SR-20/S-4#####

Veracomp S.A., www.veracom.com.pl

Cena: nieustalona