Logitech - muzyczny streaming w całym domu

Wireless DJ Music System to najnowsza propozycja Logitecha w zakresie cyfrowej rozrywki. Urządzenie to umożliwia bezprzewodowe przesyłanie multimediów z komputera do dowolnego odtwarzacza muzycznego lub systemu głośników.

System, o którym mowa powyżej, pozwala na odtwarzanie popularnych formatów audio, m.in. MP3, AAC, WMA oraz radia internetowego i podcastów w oparciu o bezprzewodowe połączenie komputera z zestawem głośnikowym lub odtwarzaczem. Wireless DJ Music System składa się z odbiornika, nadajnika i pilota zdalnego sterowania. Nadajnik podłączany jest do komputerowego portu USB, a odbiornik - za pomocą łączy RCA - do odpowiedniego systemu audio lub - poprzez wejście 3,5 mm - do zestawu głośników. System pozwala na przesyłanie mediów w zasięgu do 50 m od odbiornika.

Logitech - muzyczny streaming w całym domu

Logitech Wireless DJ Music System

Obsługę urządzenia ułatwia dołączany do niego pilot zdalnego sterowania, Wireless DJ. Wyposażony został on w podświetlany wyświetlacz LCD oraz pokrętło nawigacyjne. Bateria pilota pozwala na czas pracy trwający ok. 1 tygodnia.

Urządzenie ma trafić na rynek pod koniec września br. Sugerowana cena detaliczna w USA została ustalona na 249,99 USD. Firma udostępnia również odbiornik Wireless Music System Add-On Receiver, pozwalający słuchać muzyki w dodatkowych pokojach (maksymalnie - 4) - jego sugerowana cena detaliczna to 79,99 dolarów.

Więcej informacji: Logitech