Logitech zapowiada zestaw głośników 2.1 Z623

Szwajcarska firma pokazała światu budżetowy zestaw głośników do komputerów osobistych. Komplet składa się z dwóch satelit i głośnika niskotonowego. Najciekawsze jest w nim jednak to, że posiada certyfikat THX. Nowość od Logitecha trafi do sprzedaży już w przyszłym miesiącu.

Logitech przekazał dobrą wiadomość osobom szukającym zestawu głośników o przyzwoitej cenie, które będą współpracowały z ich domowymi pecetami. Już wkrótce na rynku zadebiutuje Z623. Jest to dość prosty model głośników dla mniej wymagającego użytkownika. Składa się on z dwóch kolumienek i subwoofera o łącznej mocy 200 watów (RMS). Oczywiście zestaw posiada również wyjście słuchawkowe 3,5mm. Pozytywnie zaskakuje też fakt, iż ozdobiono go logo THX, co w najprostszych modelach głośników wciąż jest rzadkością.

Szwajcarska firma wyceniła Z623 na 150 dolarów bez jednego centa. Można się więc spodziewać, że kiedy zestaw dotrze do Europy, będziemy za niego musieli zapłacić równowartość 150 euro. Premierę nowości od Logitecha zapowiedziano na wrzesień tego roku.

Zobacz również:

  • Najlepsze okazje na sprzęt dla graczy. Sprawdź najnowsze promocje [9.09.2021]
  • T-Mobile ma już 25 lat! Weź udział w wyjątkowym konkursie