Lokalizacja Age of Pirates: Caribbean Tales rozpoczęta

Firma Cenega Poland poinformowała, że rozpoczął się proces lokalizacji Age of Pirates: Caribbean Tales - gry RPG traktującej o przygodach Karaibskich piratów z XVII wieku.

Lokalizacja Age of Pirates: Caribbean Tales rozpoczęta
Premierowa produkcja studia Akella wydana zostanie pod nazwą Age of Pirates: Opowieści z Karaibów. Na zachodzie tytuł znany jest również pod nazwą Sea Dogs II. Szczegółowe informacje dotyczące ceny, sposobu wydania i daty premiery firma poda już wkrótce.

Akcja Age of Pirates: Opowieści z Karaibów rozgrywa się w basenie Morza Karaibskiego, w niespokojnym XVII wieku. Gracz rozpocznie zabawę jako kapitan małego statku. Poprzez wykonywanie rozmaitych zadań będzie wzbogacał go i powiększał.

Młodemu i ambitnemu awanturnikowi na pewno nie będzie doskwierać nuda - w grze można m.in. handlować rozmaitymi towarami (w tym niewolnikami), atakować konwoje, rozbudowywać własną flotę, podbijać kolonie, łupić statki kupieckie... Lista wydaje się nie mieć końca. Autorzy obiecują, że niemożliwe jest powtórzenie tych samych działań w dwóch kolejnych grach.

Co ciekawe, gra pozwoli kapitanowi na opuszczenie łajby i zejście na ląd. Jest co podziwiać - waszym oczom ukażą się malownicze miasta Karaibów, dzikie wyspy czy wojskowe forty. Jeśli komuś znudzi się samotna gra, będzie mógł rozpocząć rywalizację w rozbudowanym trybie multiplayer.