Lokalizacja Mafii rozpoczęta!

Jedna z najlepiej ocenianych gier ostatnich miesięcy doczeka się polskiej wersji językowej.

Firma Play IT poinformowała w piątek, że rozpoczęła już lokalizację Mafii, gry akcji która ma wszelkie potrzebne atuty aby zostać największym hitem tego roku (na pewno jeśli chodzi o gry z tego gatunku). Gra zostanie wydana, w polskiej, kinowej wersji językowej (polskie będą napisy, głosy bohaterów i dźwięki otoczenia pozostaną natomiast oryginalne), co pozwoli zachować unikalny klimat gry. Choć nie znamy jeszcze daty premiery , wiadomo że będzie można ją nabyć w przystępnej cenie 99 zł.

Gra przenosi nas w gangsterski świat Ameryki lat 30-tych, gdzie wcielamy się w rolę początkującego gangstera, którego zadaniem jest zdobyć szczyty mafijnej kariery. Bohater zaczyna jako zwyczajny taksówkarz, który zostaje niefortunnie wplątany w życie mafijnej rodziny Salinierii. Jak wszyscy doskonale wiedzą, mafia jest jak ciemna strona mocy, jeżeli wkroczysz na jej ścieżkę, nie ma już dla ciebie odwrotu.

I tak, nasz bohater zostaje wrzucony w wir przestępczych akcji. Strzelaniny, wymuszenia, napady na banki oraz widowiskowe pościgi to chleb powszedni dla szeregowych członków organizacji przestępczych, a my mamy znaleźć się na samym szczycie tej hierarchii.

Autorzy gry oddają w nasze ręce ponad 60 modeli samochodów oraz wiele modeli broni charakterystycznych dla tego okresu ( w tym S&W Magnum 27, Colt 1911, czy słynny Tommy Gun).