Loki opóźnione

Na stronie firmy Focus Home Interactive pełniącej funkcję wydawcy gry Loki, pojawiła się informacja, że tytuł ten pojawi się na rynku dopiero w czwartym kwartale bieżącego roku.

Loki opóźnione
Pierwotna data premiery wyznaczona była na wrzesień. Niestety nie został podany powód takiej decyzji. Można przypuszczać, że francuska firma Cyanide Studios musi jeszcze dopracować swój produkt.

Zmiany w dacie premiery wpłyną zapewne na polską edycję programu. Przypomnijmy, że dystrybucją Loki w naszym kraju zajmie się firma Techland.

Loki to gra cRPG, której największymi zaletami mają być dynamika rozgrywki i intensywność akcji. Gracz wcieli się w rolę jednego z 4 dostępnych bohaterów - Nordyckiego barbarzyńcy, Azteckiego szamana, Greckiego wojownika czy Egipskiego maga. Każda z postaci posiadać będzie inne umiejętności, czary oraz uzbrojenie.

Fabularnie, tytuł korzysta z różnych legend i podań - greckich, egipskich oraz azteckich. Głównym przeciwnikiem w grze będzie więc egipski bóg ciemności - Seth. Powrócił on na ziemię wraz z armią nieumarłych...

Wśród pereł jakie odnajdziecie w scenariuszach gry, znajdą się epickie wydarzenia jak bitwa pod Troją (spotkacie Achillesa) czy Ragnarok - wielka batalię pomiędzy nordyckimi bóstwami - w mitologii germańskiej była odpowiednikiem końca świata.

Zainteresowani? Zapraszamy na oficjalną stronę gry.