Londyńscy taksówkarze paraliżują miasto!

Zasiądź za kierownicą czarnej, londyńskiej taksówki i wyrusz na miasto by ścigać się po zatłoczonych ulicach brytyjskiej stolicy. Zapraszamy do pobrania grywalnego dema gry z naszego serwera FTP.

"London Taxi Rush Hour" to jedyna oficjalna licencjonowana gra z czarnymi, londyńskimi taksówkami 'w roli głównej' (Official London Black Taxi Cab Game). Gra oferuje realistycznie odwzorowane mapy centralnego Londynu, na których będziemy ścigać się siedząc za kierownicą klasycznej londyńskiej czarnej taksówki. Podczas dynamicznych wyścigów po zatłoczonych ulicach Londynu będziemy mogli podziwiać szczegółowo odwzorowane, charakterystyczne dla miasta lokacje - za szybą samochodu mignie nam m.in. Trafalgar Square, Big Ben czy Hyde Park.

"London Taxi Rush Hour" powstała w firmie Data Design Interactive i już wkrótce będzie można ją nabyć w wersji elektronicznej za pośrednictwem internetowego sklepu firmy. Cenę gry ustalono w wysokości 19,99 funtów (około 121 zł). Zapraszamy do pobrania grywalnego dema gry, które można już znaleźć na naszym serwerze FTP.

Plik do pobrania:

London Taxi Rush Hour Demo


Zobacz również