Londyńskie gangi zaatakowały PSP

Wczoraj odbyła się premiera Gangs of London na PlayStation Portable. Tytuł przeniesie Cię w sam środek krwawej rozgrywki pomiędzy gangami Londynu. Sama koncepcja gry nawiązuje do popularnej na PlayStation 2 serii The Getaway.

Londyńskie gangi zaatakowały PSP
Gangs of London to przede wszystkim dynamiczna akcja, szybkie pościgi, gangsterskie porachunki oraz elementy strategii.

Obejmiecie pieczę nad jedną z pięciu grup przestępczych i rozpoczniecie krwawą rozgrywkę o władzę w mieście. Zadanie wymagać będzie sprytu, inteligencji, odwagi, a często także bezduszności i brutalności.

Tytuł zaoferuje cztery różne tryby: Core Action Game (wybierasz gang i przewodzisz mu, do wyboru jest 60 misji, w których możesz przełączać się pomiędzy trybem taktycznym i TPP), Gang Battle (strategia - połączenie elementów gier planszowych, pokera, duży nacisk na planowanie), Free Roaming (wykonujesz misję na swoich warunkach, wybierając postać, pojazd, obiekty a nawet pogodę) oraz British Pub Games (bilard, rzutki, kręgle etc.)

Gangs of London zaoferuje także opcję Game Share, która pozwoli na przesyłanie części danych z gry do innego użytkownika PSP. Raz przebyta misja, którą prześlecie zostanie wówczas znacznie urozmaicona (dodatkowe postacie, bronie, obiekty).