Lord of the Rings Online: Defenders of Eriador oficjalnie

Firma Codemasters oficjalnie zapowiedziała wydanie trzeciego już dużego uaktualnienia do gry Lord of the Rings Online. Tak jak w dwóch poprzednich przypadkach, tak również i teraz cały dodatek będzie dostępny do ściągnięcia za darmo z Internetu.

Oprócz suchych zapowiedzi o pracach nad nowym ulepszeniem, twórcy zdradzili nieco szczegółów dotyczących zmian jakie nastąpią w samej grze. Po pierwsze, w ma się w niej pojawić ponad sto nowych questów. Oprócz tego programiści dodali jeszcze jeden 12 osobowy rajd oraz dwa nowe obszary w Śródziemiu.

Jak nieskromnie przyznaje Jeffrey Steefel, Lord of the Rings Online szybko stała się "najgorętszą" grą roku. Liczni fani zasłużyli więc na coś naprawdę wartościowego i oryginalnego. Taki właśnie ma być najnowszy, darmowy dodatek.

Fabuła Defenders of Eriador jest tak naprawdę kontynuacją tej, znanej z podstawowej wersji LoTR. Sprawia to wrażenie, że dodatek idealnie komponuje się z resztą gry. Pozostaje jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. W najnowszym ulepszeniu twórcy zdecydowali się wreszcie dodać... System mieszkaniowy. Pozwoli to każdemu graczowi na nabycie swojego własnego domu w Śródziemiu.

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy na oficjalną stronę gry.


Zobacz również