Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar w Złotej Edycji

Gra Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar jest na rynku niewiele ponad pół roku a już doczekała się trzech dodatków. Co ważne każdy z nich cieszy bardzo dużym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że wydawca postanowił trochę uporządkować sytuację wydając złotą edycję tytułu.

Co ciekawego czeka na fanów LotRO? Oprócz bardzo ładnego metalowego opakowania, zestaw zawierać będzie wersję podstawową gry wraz ze wszystkimi dodatkami.

Ponadto, Ci którzy zakupią grę w ramach Złotej Edycji będą mogli cieszyć się rozrywką za darmo przez 45 dni. Nie zabraknie też specjalnych niespodzianek. Nabywcy wersji "gold" uzyskają dostęp do kilku unikalnych przedmiotów oraz... Niepowtarzalnego wierzchowca dostępnego od 25 poziomu.

Ed Blincoe, przedstawiciel wydawcy, uważa że wydanie specjalnej edycji gry jest jedynie potwierdzeniem ogromnego sukcesu marketingowego jaki osiągnęło dzieło jego firmy. Wyraził również satysfakcję z faktu, że programistom z Codemasters udało się stworzyć coś, co przyciągnęło miliony graczy z całego świata.

Jak podaje strona Codemasters Online, złota edycja gry jest już do nabycia "we wszystkich większych sieciach handlowych w Europie".

Fani na pewno będą zadowoleni. To jednak nie koniec niespodzianek. Nieoficjalnie mówi się bowiem, że producent LOTRO pracuje nad kolejnymi ulepszeniami do swojego dzieła. Czekamy z niecierpliwością.


Zobacz również