Lord of the Rings Online zgodny z DirectX 10

Turbine ogłosiło wczoraj wprowadzenie do swojej gry MMORPG kilku znaczących poprawek grafiki. Trzeba przyznać, że The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar powoli zaczyna wyglądać imponująco.

Zmiany graficzne, jakie wprowadzili autorzy, to poprawienie cieni na wodzie oraz dopracowanie obrazu widzianego z daleka. Usunięto również kilka rażących błędów. Wszystko po to, aby dostosować Lord of the Rings Online do wymogów DirectX 10.

Lord of the Rings Online zgodny z DirectX 10

Fernando Paiz, przedstawiciel Turbine, jest dumny z dokonań swojej firmy. Oświadczył on, że prace nad poprawkami rozpoczęły się już dawno temu i były bardzo wymagające dla zespołu.

Zobacz również:

  • Powstanie MMO w świecie Horizon? Wiele na to wskazuje

Końcowy efekt jest jednak zadowalający. Paiz z przekonaniem stwierdza, że "tak dobrej grafiki jak w LotRO nie spotkamy w żadnej innej grze MMO i w żadnym innym wirtualnym świecie".

Trudno się z tym nie zgodzić. Faktem jest, że Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar to obecnie jedyna gra MMO kompatybilna z systemem DirectX 10. Warto jednak zaznaczyć, że wszystkie fajerwerki graficzne dostępne są jedynie dla posiadaczy kart kompatybilnych z NVIDIA GeForce.