Lords of EverQuest nadchodzi!

Firma Sony Online Entertainment Inc. (SOE) poinformowała o zakończeniu prac nad długo oczekiwaną strategią czasu rzeczywistego, osadzoną w świecie znanym z przeznaczonej do rozgrywek sieciowych gry EverQuest.

Świat gry Lords of EverQuest, w którym przyjdzie toczyć strategiczne rozgrywki, został przeniesiony z jednej z najpopularniejszych gier typu MMO - EverQuest. Jak na RTS-a przystało, podstawowym zadaniem w grze będzie zdobycie panowania nad kontynentem Antonica. Do dyspozycji graczy oddano trzy grywalne frakcje, z których każda posiada zestaw unikalnych jednostek i czarów. W trybie gry pojedynczej w Lords of EverQuest będzie dostępnych 36 map, które, jak zapowiada wydawca gry, powinny w sumie dostarczyć ponad 70 godzin dobrej zabawy. W grze znajdziemy setki różnorodnych rodzajów broni i przedmiotów magicznych, w które możemy wyposażać część jednostek.

W grze o takich korzeniach jak Lords of EverQues nie mogło zabraknąć również trybu przeznaczonego do rozgrywek wieloosobowych w Internecie lub sieci, w których będzie mogło brać udział do 15 graczy jednocześnie. Gra trafi do amerykańskich sklepów prawdopodobnie już 1 grudnia, kiedy dotrze do Polski - nie wiemy.


Zobacz również