'Lords of Everquest' - RTS w świecie popularnego RPG'a

Do polskich sklepów trafiła już gra 'Lords of the Everquest' – unikalne połączenie gry strategicznej i RPG, której akcja toczy się w świecie znanym z jednej z najpopularniejszej serii gier MMO - 'Everquest'.

Jak do tej pory, świat 'Everquest' znany był przede wszystkim entuzjastom przeznaczonych do masowych rozgrywek w Sieci gier cRPG. 'Lords of EverQuest' zrywa jednak z tą tradycją, przenosząc do tego dopracowanego świata fantasy, również rozgrywkę strategiczną.

Jak na RTS-a przystało, podstawowym zadaniem w grze będzie zdobycie panowania nad całym kontynentem Antonica. Do dyspozycji graczy oddano trzy grywalne frakcje, z których każda posiada zestaw unikalnych jednostek i czarów. Co ciekawe, część z naszych jednostek będziemy mogli dodatkowo wyposażać w różne rodzaje broni i przedmiotów magicznych.

W trybie gry pojedynczej w 'Lords of EverQuest' dostępnych jest 36 map, które mają zapewnić graczom ponad 70 godzin dobrej zabawy. W grze o takich korzeniach jak 'Lords of EverQuest' nie mogło zabraknąć również trybu przeznaczonego do rozgrywek wieloosobowych w Internecie lub sieci lokalnej, w których będzie mogło brać udział do 15 graczy jednocześnie.

'Lords of EverQuest' została wydana w polskiej wersji językowej i dostępna jest już w sklepach w cenie 119,90 zł.

Lords of EverQuest SP Demo

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1673&sys=gry

Lords of EverQuest MP Demo

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1674&sys=gry

Więcej informacji:

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=896