Lords of Football - zupełnie inny menedżer sportowy

Włoskie studio Geniware zapowiedziało swoją nową grę Lords of Football. W zasadzie ma to być menedżer piłkarski, choć zupełnie inny od popularnych tytułów z tego gatunku. Gra nie będzie polegać na przeglądaniu mnóstwa statystyk i tabelek, a na zarządzaniu każdym aspektem życia gracza w trójwymiarowym środowisku.

Trening w strojach meczowych - "pełen profesjonalizm"

Trening w strojach meczowych - "pełen profesjonalizm"

Polecamy:

Cały pomysł przywodzi na myśl grę The Sims w świecie piłki nożnej i może całkiem słusznie. Twórcy zapewniają, że zarządzać graczami nie będziemy tylko w trakcie zmagań na boisku i w czasie treningów. Mamy zajmować się także ich samopoczuciem i relacjami osobistymi.

Gra Lords of Football ma oferować trójwymiarowe środowisko, które można eksplorować oraz możliwość przeprowadzania rozmów z graczami twarzą w twarz, zarówno w trakcie meczów, jak i po ich zakończeniu. Gra ma ukazać się na komputerach PC oraz konsolach PS3 i Xbox 360. Nie podano jeszcze daty premiery.

Pomysł wydaje się dość ciekawy, choć bardzo dużo zależy tu od jego wykonania. Niestety wczesne screenshoty na oficjalnej stronie Lords of Football nie zachwycają. Twórcy starają się to nadrobić w inny sposób.