Lords of Xulima - potęży RPG już wkrótce w Stalowej Serii

Apetyt na „pełnokrwiste” RPG ostatnimi czasy mocno zaostrzył się wśród graczy. Dla miłośników tego typu gier Techland przygotował niespodziankę: już 16 kwietnia na polskim rynku pojawi się Lords of Xulima - potężny, klasyczny RPG, który niedawno spektakularnie rozbłysnął na Steamie, zyskując 90% pozytywnych recenzji.

Tytuł pojawi się wzbogacony o polską lokalizację kinową, wychodząc w Stalowej Serii – w cenie 49,90 zł, w ekskluzywnym steelboxie. Wydanie to będzie także wzbogacone o dodatek cyfrowy w postaci Mitologii Xulimy: przepastnej księgi opisującej ten bogaty i niezwykle ciekawy świat.

Lords of Xulima przenosi nas do ogarniętego wojną świata fantasy, na tytułowy kontynent, po którym ongiś bogowie i ludzie chodzili ramię w ramię. Produkcja Numantian Games utrzymana jest w stylistyce kultowych, najlepszych gier RPG wszech czasów – jak Baldur’s Gate, czy Planescape: Torment, oferując ponad 100 godzin wciągającej rozgrywki. Więcej niż setka specjalnych umiejętności do opanowania i 9 klas postaci pozwolą stworzyć Ci swą wymarzoną drużynę, którą poprowadzisz do zwycięstwa w trakcie taktycznych walk rozgrywanych w systemie turowym.

Zobacz również:

  • Gothic II Kroniki Myrtany za darmo. Znamy datę premiery
  • Dying Light 2 w złocie! Doskonałe wiadomości z Techlandu