Lords of the Fallen 2 z premierą w 2023 roku? Wiele na to wskazuje

Kontynuacja jednaj z najciekawszych polskich gier jest wciąż produkowana. Pojawiły się jednak nowe informacje na temat Lords of the Fallen.

Lords of the Fallen (fot. CI Games)

Lords of the Fallen zadebiutował na rynku w 2014 roku. Była to odpowiedź polskiego CI Games na popularność gier z podgatunku soulslike. Trzeba przyznać, że twórcom udało się stworzyć produkcję, która przypadła do gustu zarówno graczom, jak i recenzentom.

Od jakiegoś czasu słyszymy o tym, że powstaje kontynuacja gry, jednak szczegóły były owiane tajemnicą. Po pewnych problemach wewnątrz studia i skasowaniu projektu, powstaje on od początku od 2018 roku. Co więcej, gra może zadebiutować na rynku już w przyszłym roku. Marek Tymiński, prezes CI Games powiedział:

Lords of the Fallen 2 to nasz największy projekt. Kampanię marketingową rozpoczniemy w trzecim kwartale tego roku, natomiast premierę planuję w 2023 roku. Produkcja gry idzie zgodnie z planem.

Równocześnie z Lords of the Fallen 2 powstaje kolejny tytuł z serii Sniper oraz gra survivalowa, której szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione.

Zobacz również:

Zobacz także: The Quarry - zobacz 30 minut rozgrywki. Szykuje się nowy hit?