Lords of the Fallen - już w sklepach!

Lords of the Fallen, gra autorstwa polskiego studia CI Games, w wersji na konsole PlayStation4 i Xbox One oraz na komputery PC, trafia dziś na półki sklepów w całej Polsce!

Jest to największy do tej pory projekt CI Games, który swoją skalą przewyższa czołówkę produkcji z szeroko pojętego obszaru rozrywki i kultury stworzonych w Polsce w 2014 roku.

„Lords of the Fallen to największa, polska megaprodukcja 2014 roku. Włożyliśmy w nią całe doświadczenie CI Games w tworzeniu gier, a także mnóstwo wyobraźni i ciężkiej pracy nad najdrobniejszymi detalami świata będącego tłem naszej historii. Nie szczędziliśmy również nakładów finansowych - budżet produkcyjny gry sięga 32 mln zł. Głęboko wierzę, że tytuł ten spodoba się graczom na całym świecie i okaże się sukcesem zarówno artystycznym, jak i komercyjnym” – powiedział Marek Tymiński, prezes CI Games.

Zobacz również:

  • The Lords of the Fallen 2023 - gameplay, premiera, czy to 2 część?
  • Gdyby Piłsudski żył, nazywałby Kasztankę Płotką - najlepsze polskie gry ostatnich 20 lat!

Prace nad Lords of the Fallen rozpoczęły się jesienią 2011 roku. Nad grą pracował zespół, który w kluczowych etapach produkcji liczył 170 osób. Oprócz 32 mln zł budżetu produkcyjnego, CI Games wydało 10 mln zł na działania marketingowe związane z tym tytułem. Gra będzie dystrybuowana na 72 rynkach.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: