Lost Ark z nową klasą postaci i nie tylko. Sprawdź nowości

W Lost Ark pojawiła się aktualizacja, która wprowadza do gry szereg zmian. Sprawdzamy nowości.

Lost Ark (fot. Amazon)

Już dzisiaj Amazon wprowadza do Lost Ark aktualizację o nazwie „Battle for the Throne of Chaos". W grze pojawi się szereg nowości, w tym m.in. nowa klasa postaci, nowy obszar oraz wyzwania, w których możemy zdobyć skórki i nie tylko.

Czego dokładnie możemy się spodziewać?

Nowa klasa postaci - Glaivier

glaivier

Glaivier (fot. Amazon)

Wraz z aktualizacją pojawi się nowa klasa postaci - Glaivier. Posługuje się dwoma głównymi broniami. Krótka włócznia używana jest w postawie Focus. Z kolei glewia wykorzystuję postawę Flurry do potężnych, zamaszystych ataków. Możemy skupić się na jednej z tych broni bądź zmaksymalizować ich potencjał, tworząc równowagę między tymi dwiema postawami, zwiększając energię w jednej postawie, która zapewnia potężny wzrost statystyk podczas zamiany na drugą.

Zobacz również:

Nowy kontynent - South Vern

south_vern

South Vern (fot. Amazon)

Mieszkańcy South Vern wykorzystali technologię różnych ras, aby jałową ziemię zmienić w region z dostępem do wody oraz zielonymi pastwiskami. Słysząc pogłoski o problemach nękających North Vern senato postanowił zamknąć South Vern. Królowa martwiąc się o tę sytuację postanowiła wysłać dowódcę rycerzy, aby zbadał co się dzieje.

W South Vern spotkamy nowe postacie i będziemy mogli wykonać szereg nowych zadań. Fabuła zakończy się epicką bitwą z mocą, która zmieni przyszłość Arkesii.

Najważniejsze zmiany

  • Nowe nagrody za codzienne logowanie
  • Zmodyfikowano ustawienia głośności czatu głosowego, aby utrzymać się w średnim zakresie głośności
  • Zmieniono miejsce wypadania nagród dla gorących źródeł Naruna
  • Dodano dodatkowe ustawienia kontrolera umożliwiające użytkownikom dostosowanie szybkości wskaźnika i martwej strefy drążka
  • Dodano nowe ustawienie umożliwiające graczom wyłączenie wirtualnej klawiatury podczas korzystania z kontrolera

Twórcy naprawili także szereg błędów, zmodyfikowali oraz zaktualizowali sklep oraz dodali dwa nowe wydarzenia Feiton Powerpass oraz Express Mission Event.

Zobacz także: Halo - jak oglądać serial w Polsce?