LotR Online Book 12: The Ashen Wastes już dostępne

Turbine oraz Codemasters Online właśnie zapowiedziały wydanie najnowszego dodatku do gry Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar. Łatka nosi podtytuł Book 12: The Ashen Wastes i wprowadzi do gry wiele ciekawych rozwiązań.

Jim Crowley, prezes Turbine, powiedział, że LOTRO jest tytułem który odniósł naprawdę spory sukces i cieszy się dużą popularnością. Twórcy ze swej strony robią co mogą aby gracze ani przez chwilę nie nudzili się przy ich produkcji. Między innymi w tym celu regularnie wypuszczają kolejne ulepszenia do gry.

LotR Online Book 12: The Ashen Wastes już dostępne

Przedstawiciel Turbine przyznał również, że jego firma nie zamierza rezygnować z dalszych planów rozwoju Lord of the Rings Online. W nadchodzących miesiącach nadal będą toczyć się prace nad kolejnymi łatkami do gry.

Zobacz również:

  • Powstanie MMO w świecie Horizon? Wiele na to wskazuje

W nowym patchu na graczy czekają takie atrakcje jak ponad 100 nowych questów, poprawiony system dekoracji domów, nowy dungeon oraz poprawiony system PvP. Ponadto twórcy wprowadzili całą masę kosmetycznych poprawek oraz naprawili wiele błędów.

The Ashen Wastes jest już dostępne w Internecie. Zainteresowanych większą ilością informacji zapraszamy na oficjalną stronę producenta.