Love Alarm - znamy zwiastun i datę premiery 2 sezonu!

To już oficjalne - poznaliśmy datę premiery oraz zwiastun drugiego sezonu serialu "Love Alarm"! Czego możemy spodziewać się w kolejnej części produkcji Netflixa?

"Love Alarm" to koreańska komedia romantyczna, która swoją premierę miała w 2019 roku. Reżyserem serialu jest Na-jeong Lee, a scenariusz został napisany przez Ah-yeon Lee oraz Bo-ra Seo. Produkcja porusza bardzo współczesna tematykę wpływu technologii na ludzkie relacje. Historia opowiada o Kim Jojo, która przeżywa swoją pierwszą miłość. Poznała ją jednak nietypowo, bo przez aplikację mobilną, która informuje użytkowników, że podobają się komuś w okolicy. Przeciwności losu jednak mogą stanąć dziewczynie na drodze do szczęścia.

Na oficjalnych kanałach komunikacji Netflix, takich jak Twitter czy YouTube pojawił się oficjalny zwiastun drugiego sezonu. Jak się okazuje, premiera zaplanowana jest już zaraz, bo 12 marca. Ponadto pojawia się także opis drugiego sezonu, a prezentuje się on następująco: "Fale dzwoniącego alarmu sprawiają, że zastanawiam się... Jakie są prawdziwe uczucia Sun-oh, Hye-yeong i Jojo? Dźwięk alarmu podpala moje serce.". Po opisie już wiemy, że za zaledwie dwa tygodnie będziemy mogli zapoznać się z kolejnymi perypetiami Kim Jojo.

Zobacz również: Netflix - TOP 10 w Polsce tego tygodnia! [22.02-28.02]