Love.com

Trzymający w napięciu amerykański mroczny thrillerw gwiazdorskiej obsadzie.

Trzymający w napięciu amerykański mroczny thrillerw gwiazdorskiej obsadzie.

Love.com

Vanessa to stanowcza, pełna temperamentu, seksowna policyjna pani kurator. Zawsze wie do czego dąży i niezwykle serio podchodzi nie tylko do służbowych obowiązków ale i swojego życia. Jej siostra, mimo niezwykłego zewnętrznego podobieństwa, jest dokładnym zaprzeczeniem Vennesy - wietrznie roztrzepana i nieodpowiedzialna, nie unika używek, a na życie zarabia jako erotyczna modelka S/M. Ma nawet swoją płatną stronę internetową na której mogą ją podziwiać jej wielbiciele.

Pewnego dnia Vanessa dowiaduje się, że "niegrzeczna" siostra została zamordowana w tajemniczych okolicznościach. Co gorsza okazuje się, że są tacy, którzy chcą na jej śmierci zarobić duże pieniądze pokazując w Internecie zapis wideo z tego dramatycznego wydarzenia. Zdesperowana Vanessa prosi o pomoc znajomego agenta FBI. Razem rozpoczynają prywatne dochodzenie, które zmusi ich do coraz głębszego wejścia w mroczny i perwersyjny krąg podziemnego świata płatnego seksu. Jednak niebawem przekonują się, że prowadzone prze nich śledztwo nie tylko nie doprowadzi ich szybko do zabójcy, ale zamieni się w morderczą walkę o przetrwanie…

Love.com
Love.com
Love.com
Love.com

"Love.com" to nasycony erotyką thriller z piękną Celia Xavier ("Dead or Alive") w roli głównej, której partneruje gwiazda Hollywood Michael Madsen ("Wściekłe psy", "Kill Bill", "Sin City - Miasto grzechu").

Love.com
Love.com

INFORMACJE

Love.com (Love.com) © Ball Productions

Gatunek thriller

Czas 85 minut

Reżyseria Sherwood Ball

Scenariusz Sherwood Ball

Zdjęcia Francis Dela Torre

Muzyka Sherwood Ball

Obsada Michael Madsen, Celia Xavier, Stan Abe, Jason Loughridge, Lada Boder i inni

Kraj i rok produkcji USA,2002

WYDANIE DVD

Dźwięk DD 5.1: angielski, DTS: angielski, DD 5.1: polski lektor

Napisy polskie

Obraz kolorowy

Format 1,78:1 LB