Lucius - syn diabła wkrótce w polskich domach

Wydawnictwo Techland, jako oficjalny dystrybutor Lace Mamba Global na rynku polskim, z przyjemnością informuje o premierze trzymającego w napięciu horroru, gry przygodowej "Lucius".

"Lucius" to nietypowa przygodówka, w której gracz wciela się w  postać sześcioletniego chłopca przechodzącego diaboliczną przemianę. Coś nakazuje Lucjuszowi  uśmiercić domowników w taki sposób, aby wyglądało to na nieszczęśliwy wypadek.

Lucius - syn diabła wkrótce w polskich domach

Lucius

"Lucius" to gra pełna niesamowitej scenografii oraz  klimatycznej gry świateł. Atmosfera  horroru, uczucie przerażenia, to wszystko pozwoli poczuć przeszywającą moc piekła."  -  komentuje  Anna Łada-Grodzicka, Manager ds. PR Wydawnictwa Techland.  "Gra bardzo wyraźnie oddaje klimat grozy. Pełno w niej odniesień do mocy kontroli umysłu, czy telekinezy. To nie lada gratka dla fanów zjawisk paranormalnych."- dodaje Łada-Grodzicka.

Zobacz również:

  • Recenzja: Alfred Hitchcock Vertigo - to mogła być świetna gra, ale...
  • Zdobądź przerażającą grę za darmo! Lepiej się pośpieszyć
Lucius - syn diabła wkrótce w polskich domach

Lucius

Akcja gry odbywa się w rozległej rezydencji, która klimatem budzi skojarzenia z horrorami w rodzaju  filmów  takich  jak  "Omen"  czy  "Antychryst". Domownicy tracą życie w pułapkach zastawianych przez  diabolicznego  sześciolatka. Nikt go nie podejrzewa.  Lucjusz  z każdą  kolejną ofiarą otrzymuje nową nadprzyrodzoną zdolność, która pomaga mu osiągnąć cel jeszcze łatwiej i w coraz bardziej wyrafinowany sposób. Gra skrywa w sobie wiele mrocznych sekretów. Wraz z rozwojem akcji dowiadujemy się także, w jaki sposób siły z piekła rodem zetknęły się z rodziną tego demonicznego chłopca.

Lucius - syn diabła wkrótce w polskich domach

Lucius_2D

"Lucius" pojawi się na rynku już 20 lutego, w polskiej wersji językowej, w cenie 49,90 zł na platformę PC. A poniżej przedstawiam swój gameplay wykonany z oryginalnej, anglojęzycznej wersji.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: