Lucius - syn diabła wkrótce w polskich domach

Wydawnictwo Techland, jako oficjalny dystrybutor Lace Mamba Global na rynku polskim, z przyjemnością informuje o premierze trzymającego w napięciu horroru, gry przygodowej "Lucius".

"Lucius" to http://nietypowa przygodówka" target="_blank" class="link" title="nietypowa przygodówka">nietypowa przygodówka, w której gracz wciela się w  postać sześcioletniego chłopca przechodzącego diaboliczną przemianę. Coś nakazuje Lucjuszowi  uśmiercić domowników w taki sposób, aby wyglądało to na nieszczęśliwy wypadek.

Lucius

Lucius

"Lucius" to gra pełna niesamowitej scenografii oraz  klimatycznej gry świateł. Atmosfera  horroru, uczucie przerażenia, to wszystko pozwoli poczuć przeszywającą moc piekła."  -  komentuje  Anna Łada-Grodzicka, Manager ds. PR Wydawnictwa Techland.  "Gra bardzo wyraźnie oddaje klimat grozy. Pełno w niej odniesień do mocy kontroli umysłu, czy telekinezy. To nie lada gratka dla fanów zjawisk paranormalnych."- dodaje Łada-Grodzicka.

Lucius

Lucius

Akcja gry odbywa się w rozległej rezydencji, która klimatem budzi skojarzenia z horrorami w rodzaju  filmów  takich  jak  "Omen"  czy  "Antychryst". Domownicy tracą życie w pułapkach zastawianych przez  diabolicznego  sześciolatka. Nikt go nie podejrzewa.  Lucjusz  z każdą  kolejną ofiarą otrzymuje nową nadprzyrodzoną zdolność, która pomaga mu osiągnąć cel jeszcze łatwiej i w coraz bardziej wyrafinowany sposób. Gra skrywa w sobie wiele mrocznych sekretów. Wraz z rozwojem akcji dowiadujemy się także, w jaki sposób siły z piekła rodem zetknęły się z rodziną tego demonicznego chłopca.

Lucius_2D

Lucius_2D

"Lucius" pojawi się na rynku już 20 lutego, w polskiej wersji językowej, w cenie 49,90 zł na platformę PC. A poniżej przedstawiam swój gameplay wykonany z oryginalnej, anglojęzycznej wersji.


Zobacz również