Lucy, czyli Lara

Nowa twarz w kampanii promocyjnej Tomb Raidera firmy Eidos.

Lara Croft jest bez wątpienia najbardziej popularną kobietą w światku gier komputerowych. Postać stworzyli blisko cztery lata temu fachowcy z Core Design i Eidos Interactive na potrzeby produkcji o nazwie Tomb Raider. Od tego czasu wydano trzy kolejne części tego znakomitego action-adventure TPP, a główna bohaterka zyskała miano postaci kultowej.

Tak dużą popularność zawdzięcza ona głównie doskonale przygotowanej kampanii reklamowej, której nieodłącznym elementem jest modelka-aktorka, będąca ucieleśnieniem wirtualnej pani archeolog. Dotychczas mieliśmy okazję podziwiać w tej roli trzy kobiety, wśród nich także pochodzącą z Holandii, seksowną Larę Weller, która niedawno gościła w naszym kraju. Teraz przyszedł czas na czwartą piękność, którą jest urodzona w Wielkiej Brytanii 16-letnia Lucy Clarkson. Jak przystało na ucieleśnienie Lary Croft, dziewczyna dysponuje odpowiednimi warunkami fizycznymi i nienaganną urodą.

Szczegółowe dane osobowe i wymiary modelki można znaleźć na stronie Core Design pod adresem www.core-design.com/. Oficjalna publiczna prezentacja nowego wcielenia komputerowej seksbomby odbędzie się już w czwartek na targach E3 (stoisko Eidos Interactive).