Lucyfer - Netflix ujawnia datę premiery ostatniego sezonu!

Fani serialu Lucyfer z pewnością byli zszokowani, kiedy obejrzeli ostatni opublikowany przez Netflix zwiastun szóstego sezonu.

Lucyfer, Fot.: Netflix

Zaledwie kilka tygodni temu Netflix udostępnił drugą część piątego sezonu Lucyfera. Premiera ostatnich odcinków miała miejsce 28 maja, dlatego mogliśmy spodziewać się, że na szósty sezon, który ma być zarazem finałem całej serii przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Tymczasem amerykański gigant streamingowy zaskoczył. Czy pozytywnie? Chyba tak. Ostatni z opublikowanych zwiastunów ujawnił nam datę premiery szóstego sezonu przygód Lucyfera. Będzie ona miała miejsce 10 września. Trailer, który wydaje nam się bardziej podróżą w przeszłość i przypomnieniem najbardziej charakterystycznych momentów, niż faktyczną zapowiedzią, możecie obejrzeć poniżej:

Jego premiera miała miejsce podczas Comic-Con @Home, czyli wirtualnej wersji doskonale znanego fanom komiksowych produkcji wydarzenia. Panel poświęcony serialowi Netflixa prowadził Luke Cook, znany m.in. z roli Lucyfera w serialu Chilling Adventures of Sabrina. Jego goścmi byli Tom Ellis, grający tytułową rolę Lucyfera oraz para producentów serialu: Ildy Mordovich i Joe Henderson.

Zobacz również:

Sami twórcy serialu przekonywali nas jakiś czas temu, że Lucyfer wróci szybciej, niż się spodziewamy i jak widać, nie rzucali słów na wiatr. Warto także przypomnieć, że pierwotnie nie było go w planach, jednak sam Netflix wyszedł z propozycją stworzenia finałowego aktu, a producenci serialu natychmiast na nią przystali. Co wiemy o szóstym sezonie serialu? Będzie liczył jedynie 10 odcinków, a rozpocznie się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniego sezonu. Poznamy oczywiście wiele nowych postaci oraz zobaczymy jak rozwiną się te doskonale znane widzom serialu. Pod koniec piątego sezonu Lucyfer w końcu wyznał swoje uczucia Chloe, więc w nadchodzących odcinkach z pewnością zobaczymy jak rozwinie się ich związek i jakie przeszkody będą ich czekać.

Możemy więc zakładać, że w nadchodzących tygodniach będzie pojawiać się coraz więcej informacji dotyczących finałowych dziesięciu odcinków serialu. Pozostaje nam jedynie czekać do 10 września na premierę szóstego sezonu Lucyfera.