Ludzie rzucili się na ścierkę od Apple! Dostawa dopiero w 2022

Apple sprzeda wszystko! Najnowsza ścierka za 99 zł jest tego idealnym przykładem.

Wraz z premierą nowych komputerów przenośnych z rodziny MacBook Pro firma Apple po cichu wprowadziła do swojego sklepu nowe akcesorium. Mowa o specjalnej ściereczce do polerowania i czyszczenia sprzętu. Zaprojektowano ją w taki sposób, aby można było bezpiecznie czyścić nią najdroższy monitor Apple Pro Display XDR oraz wyświetlacze stosowane w sprzętach z logo nadgryzionego jabłka.

Ścierka do czyszczenia Apple

Ścierka do czyszczenia Apple

Najnowsze akcesorium od razu pojawiło się w sprzedaży. Za kawałek materiału z logo Apple firma życzy sobie 19 dolarów. W Polsce sugerowana cena detaliczna wynosi 99 zł. Nie przeraziła ona fanów sprzętu Apple, którzy szturmem rzucili się na zakup. Możliwe, że skusiła ich darmowa dostawa, która w Apple Store normalnie dostępna jest przy droższych zakupach.

Zobacz również:

  • HBO GO - 8 porad, które każdy powinien znać
  • Najlepsze promocje na sprzęt Apple - iPhone, MacBook, Watch [6.12.2021]
  • Tak wygląda najdroższa ścierka do czyszczenia komputera

Według Apple ścierkę wykonano z nieściernego materiału, który pozwala na bezpieczne czyszczenie wyświetlaczy oraz szkieł nanostrukturalnych, które stosowane są w najdroższych urządzeniach Apple.

Ścierka do czyszczenia Apple - czas dostawy w Polsce

Ścierka do czyszczenia Apple - czas dostawy w Polsce

W USA na najnowszą ścierkę do czyszczenia monitorów zaczekamy od 2 do 3 miesięcy.

W Polsce przewidywana data dostawy to 9-22 grudnia 2021 roku. Oznacza to, że na najnowsze akcesorium trzeba czekać dłużej, niż na MacBooka Pro czy iPhone'a 13 Pro.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem lepiej się pośpiesz - niedługo czas oczekiwania może ponownie wzrosnąć :)