Luksusowy, samochodowy dock do iPoda

Firma Digital Lifestyle Outfitters zaprezentowała zaawansowaną stację dokującą do multimedialnego odtwarzacza iPod, przeznaczoną do stosowania w samochodach. TransDock Deluxe wyróżnia się między innymi bezprzewodowym pilotem montowanym na kierownicy, możliwością podłączenia do niego samochodowego zestawu wideo oraz zintegrowanym transmiterem FM.

TransDock Deluxe wyposażony jest w bezprzewodowego pilota, umożliwiającego sterowanie naszym "samochodowym centrum rozrywki" bez odrywania rąk od kierownicy. Pilot nie jest umieszczany na stałe, ale w specjalnym uchwycie, co umożliwia jego wyciągnięcie i używanie na przykład przez pasażerów. Muzyka może być odtwarzana poprzez wbudowany transmiter FM, bądź też przez wyjście AV-Out. Co ciekawe, urządzenie posiada także wejście, przy pomocy którego bez problemu można do TransDocka podłączyć na przykład laptopa, czy też dodatkowy odtwarzacz Mp3.

TransDock Deluxe

TransDock Deluxe

Stacja dokująca wyposażona jest także w wyjście wideo (przy pomocy którego, w autach wyposażonych w system wideo, można oglądać filmy i inne materiały z naszego iPoda) oraz port USB, dzięki któremu użytkownik może na przykład ładować telefon komórkowy. Producent zapewnia, że zestaw powinien bez problemu pasować do większości aut. Zadbano także o to, aby można było zmienić kolor podświetlenia wyświetlacza i obudowę stacji dokującej, dostosowując je do kolorystyki wnętrza samochodu.

Sugerowana cena urządzenia to 129,99 dolarów. TransDock Deluxe będzie dostępny już niedługo w internetowym sklepie Apple Store, a można go już kupić korzystając z witryny producenta.

Więcej informacji.


Zobacz również