Lumia 1520 nagrywa filmy 4K. Zobaczcie, jak sobie z tym radzi

Aktualizacja Lumia Denim zapewnia możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K. Zobaczcie jak sobie radzi z nową funkcją fablet Lumia 1520.

Jedna z ciekawszych nowości, które niesie ze sobą zapowiedziana oficjalnie kilka tygodni temu przez Microsoft aktualizacja Lumia Denim związana jest z dodaniem wraz z aplikacją Lumia Camera funkcji, z której będą zadowoleni przede wszystkim amatorzy filmowania. Mowa tutaj o nagrywaniu wideo w rozdzielczości 4K, z szybkością 24 kl/s.

Jak sprawdza się wspomniana funkcja? Możemy się o tym przekonać na przykładzie mocno "fotograficznego" fabletu Lumia 1520, który zasłużył na ten przydomek ze względu na następujący zestaw: 20-megapikselowy aparat PureView, system optycznej stabilizacji obrazu, optyka Carl Zeiss, podwójna lampa błyskowa LED. Niektórzy właściciele urządzenia otrzymali już bowiem wspomnianą aktualizację i postanowili przetestować zapewniane przez nią usprawnienia. Efekt tego zabiegu jeden z nich zamieścił w serwisie YouTube. Jest on...oszałamiający:

Na koniec warto dodać, że proces aktualizacji wybranych smartfonów Lumia powinien zostać zakończony w styczniu.

Zobacz również:

  • Microsoft Office 2021 pojawi się wraz z Windows 11
  • Apple Watch Series 7 - poznaj nowości w tegorocznym smartwatchu Apple!