"Luźny Gość"

"Luźny gość" (Freddy got fingered) pojawi się na DVD w Polsce 6 marca z dźwiękiem w Dolby Digital 5.1. W sekcji dodatków zobaczymy między innymi film o produkcji wykonany przez telewizyjną stację muzyczną MTV.

"Luźny gość" (Freddy got fingered) wyjdzie na DVD w Polsce 6 marca z dźwiękiem Dolby Digital 5.1. W sekcji dodatków znajdą się: sceny usunięte, oryginalny zwiastun kinowy, interaktywne menu, dostęp do wybranych scen, reklamówki TV, komentarz Toma Greena, sceny z realizacji filmu, obsada i twórcy, MTV - Movie Special - o produkcji. Na płycie będą polskie napisy.

"Luźny gość" (Freddy got fingered) to bezkompromisowa komedia Toma Greena, znanego np. z roli narratora w filmie "Ostra jazda". Miejscami humor tego filmu przekracza zdecydowanie to, co przyjęło nazywać się dobrym smakiem, ale niektórym to odpowiada. Wszyscy fani zwariowanego Toma Greena, który jest reżyserem i odtwórcą głównej roli, powinni być zadowoleni. Historia dotyczy Gorda, który marzy jedynie o tym, aby jego ojciec był z niego dumny. Nie trzeba chyba dodawać, że przychodzi to z prawdziwą trudnością.

Zobacz również:

  • Netflix - najlepsze horrory, które obejrzysz w 2023 roku [MARZEC]
  • Czy horror może być animowany? Te produkcje straszą bardziej niż niejeden film

Dystrybutorem filmu jest firma Imperial.