M-19: multimedialna 19-tka LCD AG Neovo

W połowie marca trafi do sprzedaży nowy, 19-calowy monitor LCD firmy AG Neovo o symbolu M-19. Urządzenie z budowanymi głośnikami, będzie dostępne w dwóch kolorach obudowy: czarnym i srebrnym.

AG Neovo M-19

AG Neovo M-19

Model M-19 to 19-calowy monitor oferujący kontrast 500:1, jasność 250 cd/m2 oraz rozdzielczość SXGA (1280 x 1024 piksele), przy place o wielkości 0,294 mm. Posiada ponadto wbudowane głośniki stereofoniczne o mocy 2W. Czas reakcji matrycy wynosi w nim 12 ms. Obraz widoczny jest w zakresie 150 stopni w poziomie oraz 130 stopni w pionie. Możemy skorzystać zarówno z łącza analogowego (D-Sub), jak i cyfrowego (DVI-D). Mamy również do dyspozycji wbudowany hub USB 2.0.

Ciekawie prezentuje się avModeTM - funkcja, która zapewnia szybkie przełączanie pomiędzy różnymi trybami ustawień monitora (tryb nocny, dzienny, do gier, do filmów). Użytkownik może wcześniej skonfigurować i zapamiętać poszczególne parametry pracy monitora, a potem szybko przełączać się między nimi za pomocą menu ekranowego. O zdrowie użytkownika zadba funkcja iRelaxTM, która automatycznie przypomina (w określonych przez użytkownika odstępach czasowych) o tym, że pora na przerwę w pracy przy monitorze.

Objęty 36-miesięczną gwarancją monitor M-19 AG Neovo trafi do sprzedaży w połowie marca, a jego sugerowana cena detaliczna brutto została ustalona na 1850 PLN.

Więcej informacji: http://www.agneovo.pl


Zobacz również