MAG InnoVision AY565

MAG InnoVision AY565 to panel ciekłokrystaliczny o przekątnej ekranu 15 cali (zalecana rozdzielczość wynosi 1024 x 768 pikseli, rozmiar plamki 0,3 mm).

MAG InnoVision AY565 to panel ciekłokrystaliczny o przekątnej ekranu 15 cali (zalecana rozdzielczość wynosi 1024 x 768 pikseli, rozmiar plamki 0,3 mm).

Podłączenie do komputera odbywa się za pomocą kabla D-Sub. Jakość wyświetlanego obrazu okazała się bardzo dobra.

Nie zauważyliśmy odchyleń zbieżności ani geometrii. Jedyną wadą jest brak matowej powłoki ekranu, co powoduje odbijanie się źródeł światła na gładkiej powierzchni. Dlatego trzeba starannie dobrać ustawienie monitora, zależnie od oświetlenia w pomieszczeniu. Wtedy użytkownik otrzymuje żywsze, bardziej intensywne kolory. Funkcja automatycznego kalibrowania sprawnie ustawia parametry obrazu.

Monitor dysponuje dwoma głośnikami. Menu ekranowe jest skromne, lecz przejrzyste. Temperaturę kolorów ustawia się w dwóch predefiniowanych trybach (9300 i 6550 stopni Kelwina) lub regulując poszczególne składowe RGB. Brakuje oddzielnych regulatorów jasności i kontrastu, a także możliwości zmian opcji energooszczędnych z poziomu menu ekranowego.

Panel daje się przechylać w pionie i może być przymocowany do ściany. Ekran monitora charakteryzuje się dużymi kątami widzenia (150 stopni w poziomie i 140 stopni w pionie). W trybie eksploatacji monitor zużywa maksymalnie 45 W mocy. Panel jest zgodny ze standardem Plug and Play i ma certyfikat TCO '99.

Rodzaj 15-calowy monitor LCD

Producent MAG Innovision, www.magi.com.pl

Informacje Veracomp,www.veracomp.pl

Cena 2622 zł