MAGIX Ringtone Maker

Jeśli chcesz przygotować efektowne dzwonki do swojego telefonu, użyj programu Ringtone Maker

Jeśli chcesz przygotować efektowne dzwonki do swojego telefonu, użyj programu Ringtone Maker.

Dzwonki do telefonów komórkowych to ciągle niezwykle popularny temat w rozmowach, poszukiwaniach internetowych i... biznesie. Serwisy internetowe zasypują nas ofertami wszelkiego typu, od monofonicznych piszczydeł po najnowsze radiowe przeboje.

MAGIX Ringtone Maker

Program MAGIX Ringtone Maker umożliwia samodzielne przygotowanie dzwonka do telefonu. Dzwonki zapisywane są w formacie WAV lub AMR i będą z nich mogli skorzystać tylko posiadacze telefonów obsługujących Real Music. Jeśli nie jesteś pewien, czy da się wykorzystać w twoim telefonie dźwięki przygotowane w Ringtone Maker, sprawdź listę modeli dostępną w programie lub na stronie polskiego dystrybutora. Ringtone Maker umożliwia przygotowanie dzwonka złożonego z czterech ścieżek dźwiękowych, można przy tym użyć praktycznie dowolnych dźwięków, które mamy na twardym dysku. Dzwonek montowany jest z sampli w ten sam sposób, w jaki tworzy się muzykę w innych programach MAGIX. Jeśli nie masz doświadczenia w składaniu muzyki z sampli, możesz skorzystać z kreatora, który szybko utworzy prosty dzwonek polifoniczny.

Niezbędna aktywacja

MAGIX Ringtone Maker

W każdej chwili można, oczywiście odtworzyć edytowany dzwonek, ale program ma także opcję symulacji brzmienia dzwonka w telefonie. Warto z niej korzystać, gdyż ta sama muzyka odtwarzana na zestawie głośników i w telefonie może brzmieć zupełnie inaczej. Gotowy dzwonek należy zapisać w formacie rozpoznawalnym przez telefon, można też bezpośrednio przesłać do komórki poprzez port podczerwieni lub Bluetooth. Pierwsza próba zapisania dźwięku w formacie AMR kończy się trochę niemiłą niespodzianką - jesteś proszony o pełną aktywację programu. Jeśli dysponujesz połączeniem z Internetem, wszystko przebiegnie szybko i sprawnie, trzeba jedynie utworzyć nowe konto w serwisie internetowym firmy MAGIX.

Informacjehttp://www.promise.com.pl

Cena 129 zł