MAGIX Video easy - edycja wideo dla początkujących

Jeżeli masz nagrania filmowe zapisane na starych kasetach VHS przekształć je na postać cyfrową. Za pomocą MAGIX Video easy poprawisz jakość starych filmów, zabezpieczysz je przed utratą i przeniesiesz na płyty DVD.

MAGIX Video easy

Możliwości 45% 5
Ergonomia 25% 8
Wersja PL 20% 9
Wygląd 10% 8
Ocena końcowa 100% 6,9
Cena: 250 zł

Informacje: www.magix.com/uk/video-easy

Pobierz: MAGIX Video easy

MAGIX Video easy to prosty w obsłudze program do edycji wideo. Aplikacja adresowana jest do początkujących użytkowników. Upraszcza zgrywanie materiału filmowego i edytuje klipy zapisane na dysku. Pozwala automatycznie dzielić film na sceny, uzupełniać projekt zdjęciami i muzyką. Korektor obrazu umożliwia zmianę natężenia kolorów, kontrastu i jasności. Modyfikacje mogą obejmować pojedyncze sceny jak również cały film. Biblioteka przejść zawiera prawie pięćdziesiąt gotowych efektów.

Gotowe wideo można wypalić z poziomu programu na płycie DVD bądź zapisać na dysku. Skomplikowany dobór parametrów zapisu ograniczony został do określenia jakości pliku wynikowego. Dostępne są formaty WMV oraz MPEG2. Do filmów DVD oferowane jest dziesięć szablonów menu ekranowego. Dedykowany kreator ułatwia umieszczenie klipu w serwisie YouTube. Wideo można także opublikować w serwisie MAGIX.

Zobacz również:

  • Netflix - najlepsze horrory, które obejrzysz w 2023 roku [MAJ]
  • Pobieranie z YouTube - jak ściągać filmy i muzykę? [PORADNIK]

MAGIX Video Easy jest reklamowany pod hasłem ratowania starych kaset wideo. Digitalizacja analogowych nagrań za jego pomocą jest bardzo prosta. W pudełku znalazły się nawet przewody łączące magnetowid z komputerem oraz konwerter sygnału wideo na USB. Program zgrywa materiał automatycznie, może też od razu dzielić go na sceny.

Minus należy się producentowi za tłumaczenie. W interfejsie programu znalazły się niewielkie błędy gramatyczne. Dziwny jest również przekład niektórych poleceń (na przykład zamiast Cofnij w menu jest polecenie Regresywnie). W angielskiej wersji językowej MAGIX Video easy pozostała również licencja wyświetlana podczas instalacji. Doskwiera także brak rozbudowanej linii czasu i ograniczenia w liczbie ścieżek.

Werdykt PC Worlda
Zalety:
- prosta obsługa
- automatyczny zapis w popularnych formatach
- możliwość publikacji materiału w Internecie
Wady:
- błędy w tłumaczeniu
- uproszczona linia czasu
- ograniczona liczba ścieżek
Idealny program dla początkujący użytkowników. Przyda sie osobom chcącym zdigitalizować swoją bibliotekę nagrań analogowych

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: