MGS 3: Snake Eater - premiera wkrótce

Za tydzień do sklepów w całej Polsce trafi najnowsza czesć gry Metal Gear Solid w wersji na konsole PlayStation 2.

Dzięki staraniom polskiego dystrybutora gry, MGS 3, trafi do polskich sklepów w tym samym czasie, co w pozostałych krajch europejskich tzn. 3 marca 2005r. Do końca miesiąca na stronie dystrybutora http://www.cdprojekt.info/mgs można zamawiać Limitowaną Edycję Metal Gear Solid 3 w metalowym pudełku w cenie 199,90 zł (+ koszty przesyłki).

Przypomnę, że europejskie wydanie gry zostało rozszerzone o dwa nowe tryby - "Duel Mode" i "Demo Theatre". Pierwszy z nich pozwoli graczom sprawdzić swoje umiejętności w walce przeciwko kolejnym bossom. Natomiast drugi umożliwi obejrzenie w dowolnym momencie jednego ze spektakularnych przerywników filmowych z gry.

Specjalnie na potrzeby wersji europejskiej stworzono również zupełnie nowe rodzaje kamuflażu. Pomogą one Snake'owi jeszcze lepiej ukryć się przed czujnym wzrokiem przeciwników. Przydadzą się one tym bardziej, że w europejskim wydaniu MGS 3 dodany specjalny poziom trudności - "European Extreme". Będzie on stanowić wyzwanie nawet dla najlepszych i najbardziej wytrwałych graczy.


Zobacz również