MIUI 11 ląduje na Redmi 7A i Redmi K20

Xiaomi rozpoczął udostępnianie najnowszej nakładki MIUI 11 na pierwsze urządzenia.

Xiaomi oficjalnie zaprezentowało najnowszą nakładkę MIUI 11 pod koniec ubiegłego miesiąca na specjalnie zorganizowanym evencie w Chinach. Od tego czasu w sieci pojawiały się kompilacje oznaczone jako beta. Są one dostępne między innymi dla popularnego w naszym kraju Xiaomi Mi 8, Mi Mix 2S i Mi Mix 3. Prawdopodobnie Xiaomi planuje również wprowadzenie systemu Android 10 na wyżej wymienione urządzenia. Beta Androida 10 zawitała już na Xiaomi Mi 9 SE, które testowaliśmy dla Was w kwietniu, a w chwili obecnej chińskie przedsiębiorstwo udostępniło stabilne wydania MIUI 11 na budżetowe Redmi 7A i Redmi K20. Smartfony otrzymały aktualizację na rynku Indyjskim.

MIUI 11 ląduje na Redmi 7A i Redmi K20

Według informacji przekazanych przez formu Xiaomi, Redmi K20 otrzymuje aktualizację do MIUI 11.0.2.0, które oparte jest na Androidzie 9.0 z poprawkami datowanymi na wrzesień 2019 roku. Podobna kompliacja wprowadzana jest na jedno z najbardziej budżetowych urządzeń producenta - Redmi 7A.

Aktualizacja do MIUI 11 już niedługo wystartuje pełną parą i powinna pojawić się również na smartfonach z polskiej dystrybucji.

Źródło: xdadevelopers


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących