MOBILedit! 3.3.0 - łatwe zarządzanie telefonem komórkowym

Zarządzanie danymi zapisanymi w telefonach komórkowych nie należy do najwygodniejszych zadań. Wystarczy jednak skorzystać z programu MOBILedit! i komputera, by obsługa i dostęp do informacji stał się bardzo prosty.

MOBILedit! 3.3.0 - łatwe zarządzanie telefonem komórkowym

MOBILedit! 3.3.0

MOBILedit! to narzędzie do zarządzania telefonami komórkowymi z poziomu peceta. Program pozwala zrobić kopię bezpieczeństwa zapisanych w komórce danych, wgrać kopię danych do telefonu, wysyłać i odbierać SMS-y tak, jak wiadomości e-mail. Aplikacja ułatwia także zarządzanie kontaktami, porządkowanie wpisów, ich dodawanie oraz kasowanie, potrafi synchronizować książkę adresowa z Outlookiem i Oultook Expressem. Osoby, które korzystają z tego narzędzia nie musza obawiać się wymiany telefonu - po zakupie nowego aparatu szybko przeniosą do niego wszystkie potrzebne dane.

Program łączy się z telefonem za pomocą złącza USB, podczerwieni lub interfejsu Bluetooth. Obsługa ponad 800 modeli różnych telefonów (w tym aparatów z Google Android) gwarantuje, że praktycznie każdy użytkownik będzie mógł skorzystać z aplikacji. Dodatkowo MOBILedit! można także połączyć bezpośrednio z kartą SIM za pomocą odpowiedniego czytnika.

Zobacz również:

  • SMS-ujesz z Androida? Wkrótce będziesz mógł pochwalić się nowym profilem
  • 7 programów do wykonywania kopii zapasowych 2023

MOBILedit! posłuży nie tylko do robienia kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Ten program to również edytor i kompozytor dzwonków, menedżer i edytor filmów oraz narzędzie do obróbki plików graficznych zapisanych w telefonach. Brakuje jednak polskiej wersji językowej aplikacji, a cena najbardziej zaawansowanego wariantu programu (ponad 2 tysiące złotych) jest zdecydowanie za wysoka. Najtańsza wersja kosztuje 93 zł.

Pobierz: Mobile Edit