MONACO nowością w serii Dobra Gra

Gra skupia się na przygodach grupy złodziei, którzy uciekają z więzienia i decydują się realizować to, w czym są najlepsi.

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje, że seria Dobra Gra, słynąca m.in. z cenionych wśród graczy gier niezależnych,powiększa się o kultową produkcję tego gatunku.Monaco, bo o tej produkcji mowa, to zdobywca wielu wyróżnień - nagrody głównej oraz wygranej w kategorii grafika na Independent Game Festiwal oraz wyróżnienia „Must Play” portalu Destructoid na targach PAX Prime. Produk tjuż niebawem debiutuje na naszym rynku w cenie 19,90 zł.

MONACO nowością w serii Dobra Gra

Monaco to produkcja niezależna, która już niebawem pojawi się na rynku w serii Dobra Gra. Gracz ma okazję wcielić się w złodzieja i w pojedynkę lub razem z przyjaciółmi, zaplanować i przeprowadzić wymarzony skok rabunkowy. Za produkcję gry odpowiada studio Pocketwatch Games, które przy jej tworzeniu inspirowało się między innymi filmem Ocean’sEleven. Monacoto według mediów na całym świecie kultowa produkcja, która otrzymuje bardzo wysokie oceny - Metascore: 83 -http://www.metacritic.com/game/pc/monaco-whats-yours-is-mine.

MONACO nowością w serii Dobra Gra

Fabuła Monaco została osadzona w tytułowym mieście. Gra skupia się na przygodach grupy złodziei, którzy uciekają z więzienia i decydują się realizować to, w czym są najlepsi. Do dyspozycji oddano ponad 30 wymagających misji rabunkowych, które można wykonać na wiele sposobów, w zależności od postaci obecnych w zespole. Głównym zadaniem jest omijanie pułapek, przeszkód oraz strażników. Do naszych misji dobieramy odpowiednią ekipę.Dysponujemy 8 klasami postaci, gdzie każda z nich jest specjalistą w swojej dziedzinie – od Hakera zakłócającego alarmy, aż po Kreta kopiącego tunele. Dobór odpowiednich osób jest kluczem do sukcesu. W pełni wykonane zadanie, to nie tylko dotarcie do bronionych kosztowności i zabranie ich, ale przede wszystkim sprawna ucieczka z miejsca kradzieży. Podczas rozwiązywania kolejnych misji ogromnie ważna jest współpraca oraz realizacja zadań z ukrycia, gdyż bezpośrednie starcia mogą przysporzyć graczom wielu kłopotów.

„Monaco to wyjątkowe dzieło z gatunku gier niezależnych. Gra niesamowicie pochłania, wyzwala emocje i trzyma w napięciu oraz, co najważniejsze, ma bardzo wciągający i satysfakcjonujący tryb kooperacji.”– komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland. „Monaco jest istną perełką pośród gier niezależnych. Ogromnie cieszymy się, że udało się włączyć ją do naszego planu wydawniczego i niebawem zaoferować graczom w bardzo dobrej cenie.”– dodaje Gawlikowski.

„Dobra Gra” to seria wydawnicza Techlandu, która łączy w sobie wyjątkowe i oryginalne nowości rynkowe oraz sprawdzone klasyki gier wraz z interesującymi dodatkami. Wydania pojawiają się także jako zestawy kultowych serii.

Dostępna jest także strona serii - www.dobragra.techland.pl , na której fani znajdą wszelkie informacje dotyczące gier w niej zawartych, a także dodatki do ściągnięcia oraz materiały wideo. Więcej informacji też na fanpagehttps://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

#Monaco z serii „Dobra Gra”jest dostępna w cenie 19,90 zł na platformę PC.