MOTObieganie - androidowa aplikacja dla maratończyków

Aplikacja MOTObieganie to owoc współpracy Motoroli oraz Fundacji "Maraton Warszawski". Oprogramownie przeznaczone jest dla biegaczy, którzy chcą przygotowywać się do startu w maratonie.

MOTObieganie to aplikacja stworzona specjalnie na platformę Android. Biegacze korzystający ze smartfonów z systemem od Google będą mogli wygodnie z poziomu komórki zaplanować i realizować trening przygotowujący ich do dowolnego maratonu.

Jak możemy przeczytać w oficjalnej notce prasowej - dla biegaczy przygotowano dwie wersje MOTObiegania - z 13-tygodniowym treningiem przygotowującym do 33. Maratonu Warszawskiego dla osób trenujących regularnie oraz wersję z 28-tygodniowym planem treningowym skierowanym do początkujących biegaczy, chcących przygotować się do ukończenia dystansu w wybranym terminie.

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [15.10.2021]
  • W Tinderze znajdziesz partnera na... wesele!

Aplikacja MOTObieganie w obydwu wersjach jest już dostępna. Można ją pobrać z oficjalnej strony Maratonu Warszawskiego. Instrukcję dotyczącą instalacji i synchronizacji aplikacji można znaleźć w dziale "Jak pobrać aplikację".