MP3 dla sportowców

Canyon MP3 sport to nowy model przenośnego odtwarzacza muzycznego, jak trafia na polski rynek. Urządzenie skierowane jest przede wszystkim do osób aktywnie spędzających czas - odtwarzacz wyposażony jest bowiem w specjalny zaczep, ułatwiający założenie go na ramię bądź pasek.

Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach, różniących się od siebie pojemnością pamięci. Model CN-MP8XSD dysponuje 256 MB, a CN-MP8XSE - 512 MB pamięci. Wśród obsługiwanych przez odtwarzacz formatów plików znalazły się MP3, WMA i OGG. Wbudowana weń litowo-polimerowa bateria wystarcza na 10 godzin ciągłego odtwarzania. Oprócz muzyki we wspomnianych formatach posiadacz "playera" może słuchać radia FM (istnieje możliwość zaprogramowania do 20 stacji).

Canyon MP3 sport

Canyon MP3 sport

Odtwarzacz udostępnia kilka trybów korekcji dźwięku (Normal, Rock, Jazz, Classic, Pop, Live), a kopiowanie plików do jego pamięci, jak też aktualizacja firmware'u następuje poprzez port USB 2.0. Urządzenie mierzy 54,4 x 43,2 x 11 mm i waży 26 g (z uchwytem mocującym - 29 g).

Za odtwarzacz CN-MP8XSD (256 MB) trzeba zapłacić 270 zł, natomiast CN-MP8XSE (512 MB) kosztuje 337 zł.

Więcej informacji: Asbis