MP3 player ze stajni Ferrari

iAudio kontynuuje ofensywę na rynku odtwarzaczy mp3. Tym razem zaprezentowała nowy model - F1, który stylistyką nawiązywać ma do słynnych wyścigów samochodowych i startującej w nich ekipy Ferrari. Jednocześnie producent zapewnia, że nie jest to ostatnia w tym roku nowość.

odtwarzacze iAudio F1

odtwarzacze iAudio F1

IAudio F1 do sprzedaży wejdzie w trzech wersjach pojemnościowych - 256 MB, 512 MB i 1 GB. Oprócz obsługi standardowych formatów muzycznych (MP3, WMA, OGG, ASF, WAV), wyposażony będzie w radio FM z możliwością nagrywania, dyktafon i pięcio kierunkowy jog. Zasilany będzie wbudowanym akumulatorem litowo-polimerowym (czas pracy według producenta - do 18 godzin)

Posługiwanie się urządzeniem ułatwiać ma 4 linowy, dwukolorowy wyświetlacz OLED (w rozdzielczości 128x64 pixeli). Odtwarzacz ma wymiary 73.8 mm x 25.0mm x 18.0mm, waży 34 gramy i dostępny będzie w czterech, klasycznych dla Ferrari, kolorach (białym, czerwonym, czarnym i żółtym)

Koreańska premiera rynkowa iAudio F1 odbędzie się 5 lipca, polski dystrybutor (Omnimo) nie podaje jednak kiedy urządzenie pojawi się w Polsce ani jaka będzie jego cena.

Więcej informacji: iAudio i Omnimo