MP3 pod kontrolą

Nowa wersja programu MusicMatch Jukebox to doskonałe narzędzie do odtwarzania, kolekcjonowania i wyszukiwania w Internecie utworów muzycznych w formacie MP3.

Program MusicMatch Jukebox, dostępny już w wersji 6.1, oferuje użytkownikowi praktycznie wszystkie funkcje związane z obsługą utworów muzycznych w formacie MP3 (odtwarzanie, konwersja, zgrywanie ścieżki dźwiękowej z płyt CD-Audio do MP3, wyszukiwanie utworów w Internecie). Wyróżnia się przy tym profesjonalnym przygotowaniem i ładnym graficznie interfejsem użytkownika.

Nowością w programie jest funkcja Radio MX, umożliwiająca słuchanie internetowych radiostacji. Przesyłany dźwięk odpowiada jakościowo zapisowi na płytach CD-Audio. Z programem zintegrowany jest katalog, zawierający krótkie opisy z charakterystyką wielu internetowych rozgłośni i pozwalający na szybkie dostrojenie wybranej pozycji. Autorzy znacznie udoskonalili oraz rozszerzyli możliwości programu w zakresie nagrywania płyt CD, m.in. dodano funkcję multi-session (dogrywanie kolejnych utworów do częściowo zapisanej płyty) oraz obsługę płyt umożliwiających nagranie 80 minut muzyki. Poprawiono również ogólną stabilność i wydajność aplikacji.

MusicMatch Jukebox 6.1 jest dostępny w dwóch wersjach: Basic oraz Plus. Wersja Basic, którą można pobrać z naszego serwisu FTP, jest darmowa i oferuje większość funkcji dostępnych w wersji Plus, za którą trzeba zapłacić 19,99 USD.

Plik do pobrania: www.pcworld.com.pl/ftp/pc/programy/0746.html


Zobacz również