MP3 w odtwarzaczu wielkości karty kredytowej

W polskich sklepach jest już dostępny najnowszy odtwarzacz MP3 - Creative MuVo Slim, z radiem FM, funkcją dyktafonu i pamięcią 256 MB. Gabaryty urządzenia przypominają nieco grubszą kartę kredytową.

Grubość MuVo Slim to 7,6 mm. W pamięci o pojemności 256 MB zmieścimy do 8 godzin nagrań w formacie MWA lub 4 godziny muzyki w formacie MP3. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi MuVo Slim pozwala zarejestrować do 16 godzin rozmów i notatek głosowych.

Ponadto posiada radio FM z pamięcią dla 32 stacji oraz możliwość nagrywania ulubionych audycji i piosenek. Odstęp sygnału od szumu przewyższający 90 dB ma być gwarantem dobrej jakości brzmienia. Charakter brzmienia można dodatkowo modyfikować dzięki pięciokanałowemu korektorowi graficznemu z czterema ustawieniami fabrycznymi oraz ustawieniami środowiskowymi dla muzyki pop, klasycznej, rocka i jazzu.

Dzięki szybkiemu złączu USB 2.0 i możliwości przenoszenia plików metodą przeciągnij i upuść, bez konieczności korzystania z dodatkowego oprogramowania, komunikacja z komputerem ma być przyjemna i bezproblemowa. W zestawie znajduje się także program Creative MediaSource. Umożliwia on w prosty sposób zamianę formatów plików i nagrywanie płyt CD. Pozwala też organizować cyfrowe kolekcje muzyki i transferować pliki WMA i MP3.

Podświetlany wyświetlacz ciekłokrystaliczny pokazuje informacje o plikach, a graficzne menu ułatwia obsługę urządzenia. Pliki muzyczne zapisywane w katalogach lub listach mogą być odtwarzane w trybie wielokrotnego powtarzania lub przypadkowego wyboru. Odtwarzacz może współpracować z aplikacją Windows Media Player 9 Series i WMA. Do zestawu dołączone są słuchawki z przetwornikami zasilanymi magnesami neodymowymi.

Cena urządzenia to 1068 zł.

Informacje:

http://www.creative.pl


Zobacz również