MP3 w samochodzie

SONICblue, producent odtwarzaczy MP3 Rio, rozpoczął sprzedaż samochodowego odtwarzacza o nazwie Rio Car.

Firma SONICblue, znany producent odtwarzaczy przenośnych MP3 Rio, wprowadziła do sprzedaży odtwarzacz samochodowy o nazwie Rio Car. Urządzenie zamontowane jest w specjalnej kieszeni umożliwiającej łatwe wymontowanie odtwarzacza w celu połączenia go z komputerem stacjonarnym i załadowania z niego plików MP3. Przegrywania plików dokonuje się podłączając urządzenie do komputera za pomocą portu USB, portu szeregowego lub złącza karty sieciowej.

Podstawowa wersja odtwarzacza oferowana jest z 10 GB pamięci umożliwiającej nagranie ok. 2500 utworów o łącznym czasie odtwarzania 170 godzin. Rio Car instaluje się łącząc wyjścia in/out urządzenia z odpowiednimi wyjściami/wejściami standardowego samochodowego radiomagnetofonu, radia czy odtwarzacza CD. Połączenie odbywa się za pośrednictwem standardowych kabli RCA. Ponadto Rio Car można podłączyć do posiadanego domowego sprzętu audio i w zaciszu domowym słuchać muzyki z MP3.

Zobacz również:

  • Najlepsze strony z legalną muzyką do pobrania za darmo
  • Jak dokonać konwersji muzyki z płyty CD do MP3 w Windows 10/Windows 11

Firma SONICblue oferuje 4 wersje produktu, różniące się pojemnością pamięci. Oprócz wymienionego już urządzenia dysponującego pamięcią 10 GB, dostępne są odtwarzacze wyposażone w 20, 30 i 60 GB pamięci. Ich ceny, w zależności od wersji, ustalono na: 1199, 1349, 1599 i 1999 USD.

Więcej informacji: www.riohome.com