MSI EX620 - laptop dla amatorów filmów

Firma Micro-Star International uaktualniła ofertę notebooków z linii Entertainment o nowy model w postaci laptopa EX620.

EX620 jest urządzeniem skierowanym do entuzjastów filmów. Wyposażony w 16-calową matrycę o rozdzielczości 1440 x 900 pikseli posiada dodatkowy przycisk funkcyjny - guzik Cinema Pro, którego naciśnięcie przełącza urządzenie w tryb filmowy (Movie Mode). Wywołanie wspomnianego trybu poprawia znacząco jakość obrazu oraz włącza dźwięki Dolby w laptopie, który wydobywa się z wbudowanych dwóch głośników wraz z subwooferem. Dzięki temu użytkownik może doświadczyć lepszych doznań podczas oglądania filmów na komputerze.

Laptop MSI EX620

Laptop MSI EX620

Nowy MSI wyposażony jest w procesor Core 2 Duo, do 4 GB pamięci operacyjnej DDR2 oraz dysk twardy SATA, do wyboru o pojemności 160, 250 lub 320 GB. Nie zabrakło także napędu optycznego w postaci z obsługą płyt Blu-ray (tylko odczyt). Jako kartę graficzna użyto model HD 3470 Mobile z obsługą technologii UVD2 (unified video decoder).

Na standardowym wyposażeniu znajduje się także 2-megapikselowa, wbudowana kamera, moduł Wi-Fi, złącze Gigabit Ethernet, czytnik kart pamięci typu 4w1 oraz porty eSATA i HDMI.